Aukce 64

17 |

Náhlý příchod

Kód položky: 45129

olej, sololit

38 x 62 cm

Signatura: sign. LD J. Lehoučka IV. 71, na rubu Josef Lehoučka 1971

na rubu popis díla autorem, razítko a štítek ČFVU s popisem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 15 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 16 | Bohdan Kopecký
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 18 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 19 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 20 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 21 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 23 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 24 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 25 | Pablo Picasso
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 26 | Zdena Fibichová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 27 | Květa Válová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč