Aukce 64

26 |

Moje okno

Kód položky: 45138

asambláž, pálená hlína, dřevěná deska

95 x 64 cm

Signatura: sign. na rubu Zdena Fibichová

autorský rám z lakovaného plechu provenience: z pozůstalosti autorky popsáno: v katalogu Zdena Fibichová, Středočeské muzeum, Roztoky u Prahy, č. 38

Vyvolávací cena: 80 000 Kč