asambláž, pálená hlína, dřevěná deska
Signatura: sign. na rubu Zdena Fibichová
autorský rám z lakovaného plechu provenience: z pozůstalosti autorky popsáno: v katalogu Zdena Fibichová, Středočeské muzeum, Roztoky u Prahy, č. 38