Aukce 64

79 |

Early Evening

Kód položky: 45166

2016

olej, asambláž, koláž, plátno

170 x 230 cm

Signatura: sign. na rubu Kollár, na štítku Kolár

na rubu štítek s názvem díla

Vyvolávací cena: 230 000 Kč