Aukce 64

78 |

Cesta do pravěku (Z cyklu Praga aeterna)

Kód položky: 45158

2017

kombinovaná technika, plátno

100 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu David Saudek 2017

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč