Aukce 64

65 |

Červené hrábě

Kód položky: 45177

olej, plátno

700 x 80 cm

Signatura: sign. LD A. Lamr 72

na rubu i na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 50 000 Kč