Aukce 64

29 |

Čedičový lom

Kód položky: 45105

olej, plátno

30,5 x 22,5 cm

Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora

na rubu na blindrámu potvrzení pravosti Adrienou Šimotovou, manželkou autora.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč