Aukce 64

Bez názvu

Kód položky: 45173

vrstvený pauzovací papír, lak, plátno, dřevo

50 x 75 cm

Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 82.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč