Aukce 64

11 |

Baronka z Velkých Losin

Kód položky: 45175

olej, malířská lepenka, deska

40,5 x 34,5 cm

Signatura: sign. PD Tikal 61

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

  • 9 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 10 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 12 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 13 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 14 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 15 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 16 | Bohdan Kopecký
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 17 | Josef Lehoučka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 18 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 19 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 20 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 21 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč