Aukce 64

Balada horská (od Tatobit)

Kód položky: 45119

olej, koláž, plátno

80 x 100 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 92, na rubu J. Jíra 92

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč