17. století
olej, dřevěná deska, parketáž
75 x 110 cm
Signatura: sign. LD Berchem
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
kolem 1909
olej, tuš, plátno
60 x 81 cm (49 x 66 cm)
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 7 000 000 Kč |
kvaš, barevné křídy, karton
71 x 36 cm
Signatura: sign. PD K. Špillar
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1897
olej, plátno
38 x 52 cm
Signatura: sign. LD Vlaho Bukovac Zagreb 1897
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
pastel, tuš, karton
36 x 34 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1911
olej, plátno
120 x 200 cm
Signatura: sign. LD P. Monsted 1911
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
92 x 70 cm
Signatura: sign. PD F. Engelmüller
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
64 x 47 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kolem 1890
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD V Radimský Brolles
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, plátno
96 x 118 cm
Signatura: sign. LD Erdelyi
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, dřevěná deska
16 x 21 cm
Signatura: sign. PD Coubine
olej, překližka
70 x 56 cm
Signatura: sign. PD Lin Procházková 29, na rubu Lin Procházková
olej, plátno
46 x 50 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. G. De Chirico
Vyvolávací cena: | 12 000 000 Kč |
olej, plátno
40,5 x 58 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 23, na rubu na blindrámu Emil Filla
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, plátno
95 x 117 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
1922
olej, plátno na lepence
43 x 30 cm
Signatura: sign. PD V. Jičínská 1922
1924
kombinovaná technika, kvaš, tempera, barevné křídy,
57 x 44 cm
Signatura: sign. UD Emil Filla 1924
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
52,5 x 62 cm
Signatura: sign. PN E. A. Longen - 35
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD V Špála 38
olej, plátno
56 x 44 cm
Signatura: sign. LD E. Nevan 40
olej, lepenka
40,5 x 71 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, dřevěná deska
39 x 26,5 cm
Signatura: sign. LD O. Mrkvička 42
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
68 x 91 cm
Signatura: sign. NU Jan Bauch 1945
Vyvolávací cena: | 700 000 Kč |
olej, plátno
61 x 70,5 cm
Signatura: sign. PU Liesler 43
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
88 x 61 cm
Signatura: sign. LD F. Jiroudek 44
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
45 x 65 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek 44.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
originální fotografie
39,5 x 29 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
50,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD J. Kotík 1940
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton, lepenka
16 x 23 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 44, na rubu 1944 / Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
kresba tužkou, karton
26,8 x 20,4 cm
Signatura: sign. PD Kupka
pastel, tužka, karton
22 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Anna Hackel, LD 5/6 31.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
pastel, kuličkové pero, ruční papír
15,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Zemánková
kresba tužkou, karton
29 x 21 cm
Signatura: sign. LD 2.3.1975 C. M.
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
barevný pastel, karton
26 x 35 cm
Signatura: UD CM 30/12 50
1952
akvarel, tuš, tužka, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1952
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |