Aukce 63

9 |

Zimní krajina (Motiv z Brollesu)

Kód položky: 44564

kolem 1890

olej, plátno

46 x 55 cm

Signatura: sign. PD V Radimský Brolles

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

Vyvolávací cena: 900 000 Kč