Aukce 63

4 |

Ženský akt

Kód položky: 44560

1897

olej, plátno

38 x 52 cm

Signatura: sign. LD Vlaho Bukovac Zagreb 1897

v soupisu díla č. 530. a

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč