Aukce 63

81 |

Ženský akt

Kód položky: 44525

akvarel, uhel, karton

73,5 x 107,5 cm (výřez)

Signatura: sign. LD Pavelka1935

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

  • 79 | Karel Langer
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 80 | Stanislav Lolek
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 82 | Jakub Obrovský
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 83 | Jakub Obrovský
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 84 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 85 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 86 | Oldřich Koníček
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 87 | Lucie Klímová
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 88 | Ludvík Kuba
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 89 | Vincenc Beneš
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 90 | Vincenc Beneš
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 91 | Alois Kohout
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč