Aukce 63

13 |

Zátiší s ovocem

Kód položky: 44528

olej, plátno

46 x 50 cm

Signatura: sign. PD Coubine

na rubu na rámu štítek s razítkem Syndikát novinářů ČR

Vyvolávací cena: 200 000 Kč