Aukce 63

15 |

Zátiší s dvěma raky, pohárem, utěrkou a karafou

Kód položky: 44448

olej, plátno

40,5 x 58 cm

Signatura: sign. PD Emil Filla 23, na rubu na blindrámu Emil Filla

na rubu na blindrámu u signatury č. 20, razítko: Vystaveno v Mánesu 1925 a přípis Borovička

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč