Aukce 63

87 |

Z valašské Rusavy

Kód položky: 44451

olej, plátno

50 x 65 cm

Signatura: sign. LD Lucie Klímová

na rubu štítek s popisem, dva štítky ČFVU s razítky

Vyvolávací cena: 24 000 Kč