Aukce 63

21 |

V kostýmu

Kód položky: 44549

olej, plátno

56 x 44 cm

Signatura: sign. LD E. Nevan 40

na rubu štítek s popisem a razítko: Vystaveno v Mánesu 1943

Vyvolávací cena: 85 000 Kč