Aukce 63

22 |

V ateliéru

Kód položky: 44535

olej, lepenka

40,5 x 71 cm

Signatura: sign. PD P. Kotík

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 20 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 21 | Evžen Nevan
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 23 | Otakar Mrkvička
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 24 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 700 000 Kč
  • 25 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 26 | František Jiroudek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 27 | František Jiroudek
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 28 | Josef Sudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 29 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 30 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 31 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 32 | Anna Haskel
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč