Aukce 63

Tři kruhy s dislokacemi

Kód položky: 44479

akryl, damarový lak, plátno

35,5 x 35,5 cm

Signatura: sign. na rubu monogram JK, Jan Kubíček 1983

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč