Aukce 63

104 |

Studie ženských aktů

Kód položky: 44565

kolem 1938 - 4

olej, plátno

74 x 53 cm

Signatura: nesignováno

oboustranný obraz, sedící a stojící ženský akt

Vyvolávací cena: 16 000 Kč