Aukce 63

36 |

Pont de Pierrelatte

Kód položky: 44516

1952

akvarel, tuš, tužka, karton

50 x 65 cm

Signatura: sign. PD Šíma 1952

odborná expertiza PhDr. Karel Srp, získáno u Christie´s Paris

Vyvolávací cena: 390 000 Kč