Aukce 63

85 |

Podzimní krajina

Kód položky: 44468

olej, plátno, rentolováno

90 x 127,5 cm

Signatura: sign. LD J. Jambor 23

odborná expertiza Dr. Helena Knozová

Vyvolávací cena: 45 000 Kč