Aukce 63

Plachetnice v noci

Kód položky: 44480

olej, plátno

33 x 41 cm

Signatura: sign. PD Ota Janeček 86, na rubu Ota Janeček 86

na rubu název díla autorem, autorský štítek s číslem soupisu 960

Vyvolávací cena: 45 000 Kč