Aukce 63

19 |

Pařížští pijáci / Spokojená barmanka

Kód položky: 44430

olej, plátno

52,5 x 62 cm

Signatura: sign. PN E. A. Longen - 35

Vyvolávací cena: 100 000 Kč

  • 17 | Věra Jičínská
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 18 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 20 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 21 | Evžen Nevan
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 22 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 23 | Otakar Mrkvička
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 24 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 700 000 Kč
  • 25 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 26 | František Jiroudek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 27 | František Jiroudek
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 28 | Josef Sudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 29 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč