Aukce 63

72 |

Německý Brod

Kód položky: 44531

olej, dřevěná deska

19,5 x 30 cm

Signatura: sign. PD monogram AW, na rubu razítko pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 35 000 Kč