olej, tempera, koláž, lepenka
76 x 57 cmSignatura: sign. PD Vilém Plocek 77
z pozůstalosti Břetislava Hrabala (bratra spisovatele B. Hrabala) - na rubu štítek z pozůstalosti B. Hrabala. Rodiny Hrabalovy a Plockovy se v 70. a 80. letech intenzivně stýkaly.
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |