Aukce 63

Naposled nesu ti rákos ...

Kód položky: 44492

olej, tempera, koláž, lepenka

76 x 57 cm

Signatura: sign. PD Vilém Plocek 77

z pozůstalosti Břetislava Hrabala (bratra spisovatele B. Hrabala) - na rubu štítek z pozůstalosti B. Hrabala. Rodiny Hrabalovy a Plockovy se v 70. a 80. letech intenzivně stýkaly.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč