Aukce 63

153 |

Nádherná horda / Pán močálů

Kód položky: 44546

olej, akryl, překližka

100 x 71 cm

Signatura: sign. na rubu J. Kotík 1988

na rubu název autorem: Herrliche horde - Herr des Moores. Vystaveno: Berlín 1992, Jihlava 1992, Praha 1996. Publikováno v monografii Jan Kotík , Národní galerie 2011, str 454, č. 2391.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč