Aukce 63

174 |

Madona

Kód položky: 44719

olej, plátno

43,5 x 42,5 cm

Signatura: PD Saudek

na rubu potvrzení pravosti díla bratrem autora Janem Saudkem (viz. foto)

Vyvolávací cena: 200 000 Kč