Aukce 63

132 |

Letní čas

Kód položky: 44482

80. léta 20. s

enkaustika, plátno, překližka

55 x 39 cm

Signatura: sign. PD V. Kiml

na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 85 000 Kč