Aukce 63

96 |

Lázně

Kód položky: 44429

akvarel, kresba perem, karton

29 x 43 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Liesler 42

skica k obrazu Lázně z roku 1943. na rubu přípis sbírky

Vyvolávací cena: 4 500 Kč