Aukce 63

6 |

Krajinné zátiší na řece

Kód položky: 44422

1911

olej, plátno

120 x 200 cm

Signatura: sign. LD P. Monsted 1911

provenience: soukromá sbírka Východní Čechy

Vyvolávací cena: 85 000 Kč