Aukce 63

79 |

Krajina (z cyklu Ty Táborské kraje …)

Kód položky: 44425

olej, lepenka

50 x 69,5 cm

Signatura: sign. LD K. Langer 1939

Vyvolávací cena: 35 000 Kč