Aukce 63

71 |

Krajina ticha

Kód položky: 44557

olej, plátno

43 x 36 cm

Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora, LD značeno JP

odborná expertiza Doc. PhDr. Tomáš Vlček, CSc.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč