Aukce 63

Krajina na předměstí s modrou budkou

Kód položky: 44484

olej, karton, lepenka

16 x 23 cm

Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 44, na rubu 1944 / Kamil Lhoták

na rubu popis díla autorem, štítek výstavy. přiložena restaurátorská zpráva ak. mal. David Frank. vystaveno: na výstavě Umělecké besedy v Alšově síni od 7. III. do 28. III. 1944, kat. č. 36

Vyvolávací cena: 290 000 Kč