olej, karton, lepenka
16 x 23 cmSignatura: sign. LD Kamil Lhoták 44, na rubu 1944 / Kamil Lhoták
na rubu popis díla autorem, štítek výstavy. přiložena restaurátorská zpráva ak. mal. David Frank. vystaveno: na výstavě Umělecké besedy v Alšově síni od 7. III. do 28. III. 1944, kat. č. 36
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |