Aukce 63

30 |

Krajina na předměstí s modrou budkou

Kód položky: 44484

olej, karton, lepenka

16 x 23 cm

Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 44, na rubu 1944 / Kamil Lhoták

na rubu popis díla autorem, štítek výstavy. přiložena restaurátorská zpráva ak. mal. David Frank. vystaveno: na výstavě Umělecké besedy v Alšově síni od 7. III. do 28. III. 1944, kat. č. 36

Vyvolávací cena: 290 000 Kč

  • 28 | Josef Sudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 29 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 31 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 32 | Anna Haskel
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 33 | Anna Zemánková
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 34 | Cecilie Marková
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 35 | Cecilie Marková
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 36 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 37 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 38 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 39 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 40 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč