Aukce 63

24 |

Koupání

Kód položky: 44457

olej, plátno

68 x 91 cm

Signatura: sign. NU Jan Bauch 1945

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD.

Vyvolávací cena: 700 000 Kč