Aukce 63

27 |

Koncert

Kód položky: 44423

olej, plátno

45 x 65 cm

Signatura: sign. LD Jiroudek 44.

Vyvolávací cena: 48 000 Kč

  • 25 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 26 | František Jiroudek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 28 | Josef Sudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 29 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 30 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 31 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 32 | Anna Haskel
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 33 | Anna Zemánková
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 34 | Cecilie Marková
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 35 | Cecilie Marková
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 36 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 37 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč