Aukce 63

154 |

Kompozice

Kód položky: 44567

olej, plátno

60 x 75 cm

Signatura: sign. PD K. Těšínský 67

publikováno Dospěl Milan, Machalický Jiří: Karel Těšínský, obrazová příloha - malby, str. 59

Vyvolávací cena: 65 000 Kč