Aukce 63

39 |

Kompozice

Kód položky: 44506

akvarel, lavírovaná tuš, ruční papír

38 x 28 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 60

odborná expertiza PhDr. Karel Srp

Vyvolávací cena: 290 000 Kč