Aukce 63

Jupiter v Olympii

Kód položky: 44563

kolem 1909

olej, tuš, plátno

60 x 81 cm (49 x 66 cm)

Signatura: sign. PD Kupka

odborná expertiza PhDr. Karel Srp, konzultováno Ing. Vladimír Lekeš, znalec zapsaný v Guide International des Experts & Spécialistes vydávaném ve Francii

Vyvolávací cena: 7 000 000 Kč