Aukce 63

66 |

Haraburdí (Půda)

Kód položky: 44450

olej, plátno

60 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu J. K.

na rubu název díla autorem, na blindrámu autorem přípis: 7. VII. 1985 olej (20. IX. 85) a razítko soupisu: DJK 0683

Vyvolávací cena: 200 000 Kč