Aukce 63

48 |

Fragmenty paměti II.

Kód položky: 44470

olej, plátno

50 x 70 cm

Signatura: sign. PD Smetana, na rubu Jan Smetana / 1969

na rubu popis díla autorem, na blindrámu razítko výstavy. vystaveno: Galerie Moderna 2016

Vyvolávací cena: 140 000 Kč