Aukce 63

Dvoreček

Kód položky: 44519

olej, dřevěná deska

18 x 27,5 cm

Signatura: sign. LD Sychra

na rubu razítko: Vystaveno v síni Mánesa 1942

Vyvolávací cena: 6 500 Kč