Aukce 63

139 |

Diptych

Kód položky: 44434

2 x monotyp, kresba tuší, akvarel, papír

29 x 21 / 29 x 20,5 cm

Signatura: sign. 1 x LD Balcar 65

Vyvolávací cena: 12 000 Kč