Aukce 63

Členění

Kód položky: 44517

olej , plátno

40 x 40 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Boštík

odborná expertiza PhDr. Karel Srp, na rubu na blindrámu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 750 000 Kč