Aukce 63

38 |

Bez názvu

Kód položky: 44515

akvarel, tuš, ruční papír

50,5 x 65 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 59

odborná expertize PhDr. Karel Srp

Vyvolávací cena: 350 000 Kč