Aukce 63

37 |

Bez názvu

Kód položky: 44514

akvarel, tužka, ruční papír

66 x 49 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 58

odborná expertiza PhDr. Karel Srp

Vyvolávací cena: 350 000 Kč