Večerní aukce poválečného a současného umění.
vaječná tempera, malířská lepenka
35,5 x 25 cm
Signatura: LN 53 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
1951
olej, plátno
38,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Kotík
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
34,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Tikal 58
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
60. léta 20. s
asambláž, koláž, deska
95 x 46,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, laky, deska
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Istler 63
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
originální grafický list, karton
81 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD V. Boudník 1957
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
monotyp, karton
33,5 x 21 cm
Signatura: sign. LD V. Boudník 15. 9. 62
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
komb. grafická technika, monotyp, karton
38,5 x 23,4 cm
Signatura: sign. UD V. Boudník 5. 9. 63
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, monotyp, karton
35,3 x 26,6 cm
Signatura: sign. UD Istler 61
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, karton
90,5 x 54 cm
Signatura: sign. UD Aleš Veselý 66, na rubu Aleš Veselý 13.8.1966
sádrová plastika, patina
78 x 34 x 30 cm
Signatura: sign. nonogramem LS - M 1969
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, karton, lepenka
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 964
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
60. léta 20. s
litá technika, karton
89,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. na rubu Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1966 - 1967
olej, email, acronex, sololit
120 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Zbyšek Sion, Z. Sion
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
cínová plastika
v. 32 cm (64 cm s podstavcem)
Signatura: sign. na podstavci Eva Kmentová
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
asambláž, propalované dřevo, dřevěná deska
122 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1966
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, sololit
50 x 69 cm
Signatura: sign. LD Smetana 74
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
80 x 99 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 1968
akryl, tempera, sololit
171 x 172 cm
Signatura: sign. PD A. Šimotová 71
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík 79
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1981 - 1982
olejová tempera, plátno
140 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
70 x 35 cm
Signatura: sign. LD Matal 85, na rubu Matal 85
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. UD Valter 93, na rubu KV, na blindrámu Valter K.
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
36 x 45,5 cm
Signatura: sign. PN Fremund 67
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
90 x 59 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 85, na rubu na blindrámu Vladimír Komárek 1985
olej, dřevěná deska
62 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal 1986
olej, plátno
64 x 76 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1976
olej, plátno
89 x 94 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 67
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
akryl, plátno
131,5 x 89,5 cm
Signatura: sign. PU Sopko 91, zespodu na plátně Jiří Sopko 91
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
2006
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 2006, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2006
kombinovaná technika, tempera, akryl, kvaš, pastel
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 3/84
olej, plátno
60 x 54 cm
Signatura: sign. LD O. Smutný
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
145 x 160 cm
Signatura: sign. PD 8/1993 Anderle
plastika, kombinovaná technika, dřevo, sádra, dráty
40 x 40 x12 cm
Signatura: sign. zespodu Kolíbal
1964/1989
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 1964/1989
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
92 x 81 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl 85
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |