Aukce 62

53 |

Ztlumená poupata

Kód položky: 43558

2002 - 2006

olej, plátno

145 x 125 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2002 - 2006, Jan Merta 2002-06

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 440 000 Kč

  • 51 | Marie Blabolilová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 52 | Jiří Petrbok
    Vyvolávací cena: 570 000 Kč
  • 54 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 55 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 56 | Jan Knap
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 57 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 58 | Miloš Síkora
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 59 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 60 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 61 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 62 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 63 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč